Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Samorząd

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Galerie

Zobacz...

Aktualności

"Kto się o nas tak troszczy, najczulej patrzy na nas, kto od złych przygód strzeże - NASZA KOCHANA MAMA.
26 maja przedszkolaki z grupy 0A spotkały się ze swoimi kochanymi Mamusiami żeby podziękować za Ich troskę ,dobroć ,cierpliwość i opiekę .Dzieci słowami wierszy i piosenek  mówiły o swojej miłości dla nich. Przedszkolaki złożyły mamom najserdeczniejsze życzenia, zaśpiewały sto lat i wręczyły samodzielnie wykonane upominki-serca z masy solnej. Dużo radości sprawiło mamom rozpoznanie siebie po opisie swoich dzieci. Okazało się ,że dzieci doskonale znają swoje mamy i są uważnymi obserwatorami. Na zakończenie spotkania odbył się słodki poczęstunek. 
To był dzień pełen serdeczności, życzliwości i wzruszeń.

29 maja 2023r. uczniowie naszej szkoły klas IV- VIII wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Warszawy.

Więcej zdjęć dostępnych jest w galerii na stronie szkoły:http://spwola.pl/index.php/galeria/warszawa?page=1#category

„Kochana mamo, powiem Ci na uszko, że bardzo Cię kocha to moje serduszko”. Słowa te były myślą przewodnią uroczystości  z okazji Dnia Mamy w grupie 0 „B”. Dzień ten był ważny dla dzieci, które dołożyły wszelkich starań, aby stał się on wyjątkowy. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały mamom za ich miłóść, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez mamusie. Panowała podniosła atmosfera, prócz wzruszeń artystycznych można było  liczyć  także na pyszny poczęstunek. To był niezapomniany dzień.

20 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Żyję i odżywiam się zdrowo" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Armii Krajowej w Chełmcach. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania i wszyscy zostali nagrodzeni. Jędrzej Marciniak zdobył III miejsce, Igor Ćwikliński IV miejsce i Lena Borowicz V miejsce. Opiekunem nagrodzonych uczniów była Magdalena Luzinska - nauczyciel przyrody.