Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Samorząd

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Galerie

Zobacz...

Aktualności

27 październik 2022

Pamiętamy o zmarłych...

Uczniowie klasy 8 i oddziały przedszkolne odwiedzili cmentarz w Piaskach, aby przed zbliżającym się Świętem Zmarłych uporządkować groby, cmentarne alejki i zapaliłć znicze.

W październiku klasy V - VIII udały się na wycieczkę do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia w Kruszwicy. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznali walory przyrodnicze w/w parku. Podczas pogadanki dowiedzieli się, jakie zwierzęta i rośliny można zobaczyć na terenie parku. Zwiedzili muzem przyrodnicze i wytawę historyczną oraz wysłuchali historii o Kruszwicy.

Była to bardzo ciekawa i interesująca wycieczka.

14 październik 2022

Dzień Edukacji Narodowej

13 października świętowaliśmy Dzień Edukacj Narodowej. Uczniowie klasy IV i V pod opieką naszych polonistek przygotowali program artystyczny. Wiersze, piosenki i życzenia wyrażały podziękowania dla trudnej pracy pedagoga. Pan dyrektor złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oraz podziękował za zaangażowanie i opiekę nad uczniami.

12 października 2022 r. pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Uroczyście złożyli przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyli w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie uczniowie najstarszej klasy obdarowali pierwszaków symbolicznymi upominkami.

 

Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!!!

Więcej zdjęć jest dostępnych w galerii na stronie szkoły: http://spwola.pl/index.php/galeria/lubowanie-2022